Єнергоефективність дому

Повітронепроникність і хороша ізоляція сучасних конструкцій і матеріалів знижують витрати на опалення та електроенергію, але при цьому негативно впливають на самопочуття і здоров'я мешканців.

Щоб будинок залишався здоровим, він повинен «дихати», створюючи сприятливі умови для людей, що живуть в ньому. Правильно організована вентиляція - якісна і довгострокова інвестиція в Ваше майбутнє!

З Healthbox все складне стає простим, і ваша вентиляція завжди працює ефективно, заощаджуючи тепло і гроші.

Детальніше про Healthbox®

Говорити про важливість хорошої вентиляції приміщень можна нескінченно довго. Наше самопочуття, здоров'я і працездатність безпосередньо залежать від якості повітря, яким ми дихаємо. Сучасна система вентиляції повинна не тільки видаляти "забруднене" повітря з приміщень, але й бути енергоефективною для економії тепла й електрики.

"Розумна" вентиляція c Healthbox 3.0 - це адаптивна система вентиляції, що працює за принципом «вентилюються, коли це необхідно і там, де це дійсно необхідно».

Як це працює? У відсутності людей повітря в будинку практично не забруднюється, рівень СО2 і вологості не росте, в цей час система автоматично переходить в економічний режим роботи, не викидаючи тепло на вулицю. Після повернення мешканців Healthbox самостійно розпізнає збільшення рівнів СО2 / вологості або летючих органічних сполук і переходить в більш інтенсивний режим роботи. З Healthbox ви не думаєте про вентиляцію і якості повітря в будинку, а просто насолоджуєтесь життям!

Healthbox можна встановити як при будівництві, так і у вже готовий, обжитий будинок або квартиру. Не потрібно складних розрахунків і проєктів, підготовка «ескізного» проєктного рішення займає в середньому всього 5-10 днів. При першому підключенні пристрій самостійно налаштовується, враховуючи всі необхідні параметри як: довжина повітроводів, втрати тиску в системі й рекомендовані значення повітряних потоків.

розуумна вентиляція Vilpe

Як працює розумна вентиляція Healthbox?

Healthbox 3.0 лежить в основі енергоефективної витяжної системи вентиляції, згідно з якою свіже повітря надходить в житлові кімнати (спальні, вітальня і т.п.) через віконні або стінні припливні клапани, а «забруднене» повітря видаляється механічно за допомогою вентиляційної установки Healthbox.

Але Healthbox - це не просто витяжний вентилятор, а розумна система вентиляції, самостійно визначає в якому з приміщень потрібно збільшити або зменшити вентиляцію, на підставі реальних показників якості повітря, вмісту в ньому CO2, вологості, запахів (VOC), часу доби та кількості жителів.

 

Датчики на регулюючих клапанах пристрої 24 години на добу роблять заміри повітря в приміщеннях і відправляють сигнали на основний пристрій. При виявленні забруднення в якомусь (або в декількох) з підключених приміщень Healthbox передає команду на відповідний регулюючий клапан, і заслінка клапана відкривається. Якщо ж повітря в приміщенні хорошої якості, система вентиляції працює в мінімальному режимі, і заслінка клапану знаходиться в ледве відкритому положенні.

 

Наприклад, після прийняття душу рівень вологості у ванній кімнаті різко зростає, датчик виявляє збільшення вологості й повідомляє пристрою про те, що вентиляцію в цьому приміщенні потрібно збільшити. Заслінка клапану у ванній кімнаті відкривається, але інші приміщення вентилюються в колишньому обсязі.

Інший приклад - у відсутності мешканців повітря в будинку практично не забруднюється, немає викидів CO2, не росте вологість, і отже, надлишкова вентиляція не потрібна, для економії тепла й енергії Healthbox вентилює приміщення в мінімальному режимі.

 

Для управління "розумної" вентиляцією Healthbox 3.0 було створено мобільний додаток. У додатку відображається наглядна інформація про роботу системи вентиляції та якості повітря у Вашому будинку. Кольорова індикація екрану і назв підключених приміщень дадуть чітке уявлення про можливі проблеми (блакитний - гарна якість повітря, помаранчевий - задовільний, червоний - повітря поганої якості).

Крім того, пристрій може працювати в автономному режимі або інтегруватися в систему «Розумний будинок».

 

Healthbox 3.0 - компактний пристрій, який можна розмістити на ділянках з обмеженою площею, наприклад, в шафі. Але, не дивлячись на свої невеликі розміри, Healthbox дозволяє організувати незалежну вентиляцію до 11 приміщень.

Для підключення пристрою не потрібно спеціальних навичок, настройка і калібрування Healthbox 3.0 проводиться в спеціальному додатку, виконаному у вигляді покрокової інструкції. Будь-які помилки, які можуть виникнути в процесі настройки, відображаються в додатку разом з інструкціями щодо їх виправлення.

 

Переваги smart вентиляції Healthbox®

 • Незалежні вентиляційні режими для кожного приміщення
  Вбудовані датчики контролюють рівень вологості, CO2, запахів (VOC) окремо для кожного підключеного приміщеня 24 години на добу

 • Енергоефективне рішення
  Видаляє з приміщень рівно стільки повітря, скільки необхідно для підтримки гарної якості повітря і комфорту

 • Відмінне рішення для приватних будинків або квартир
  На відміну від систем з рекуперацією, може встановлюватися при ремонті або заміні існуючої витяжної системи вентиляції. Не потрібно підводка припливних повітропроводів

 • Різні типи монтажу
  Горизонтальна або вертикальна установка, може монтуватися до стелі або стіні

 
Система вентиляції c Healthbox легко адаптується під Ваш будинок за допомогою установки додаткового обладнання: клапанів або клапанного колектора.

Клапанний колектор

Healthbox 3.0 може доукомплектувати 1 або 2 клапанними колекторами. До кожного з них можна підключити від 1 до 3 регулюючих клапанів.
За допомогою клапанних колекторів можна збільшити загальну кількість регулюючих клапанів, що підключаються до пристрою, до 11 штук, тобто створити незалежні режими вентиляції для 11 приміщень.
Клапанний колектор не обов'язково повинен
розміщуватися на блоці або поруч з блоком вентилятора, він також може встановлюватися віддалено від вентиляційного блоку. Це дозволяє скоротити кількість повітропроводів при проектуванні і монтажі системи вентиляції.

Healthbox 3.0 - розумна вентиляція з керуванням через мобільний додаток

Для управління пристроєм завантажте додаток для користувача з магазинів мобільних додатків Apple та Android.

appstoregoogleapps

Що ще необхідно для правильної роботи системи вентиляції?

Для правильної роботи вентиляційної системи необхідно:

 • організувати приплив свіжого повітря за допомогою станового або віконного клапана з фільтром;
 • встановити вентиляційну установку Healthbox c датчиками CO2, H2O і VOC, розташованими на регулюючих клапанах пристроїв;
 • під'єднати регулюючі клапани Healthbox до системи повітропроводів за якими «забруднений» повітря буде віддалятися з приміщень;
 • організувати видалення «забрудненого» повітря назовні через вентиляційний вихід VILPE, встановлений на даху за допомогою герметичного прохідного елемента (для приватних будинків і котеджів);
 • для квартир можна організувати видалення "забрудненого" повітря через стіну за допомогою вент. решітки або елемента IO

Технічні характеристики Healthbox 3.0

Healthbox 3.0 Smartzone - мультіканальний блок вентилятора (ЄС) з 5 регулюючими клапанами в комплекті, що дозволяє створити незалежні вентиляційні режими для кожного приміщення (7 каналів / приміщень). Можливість підключення до 11 приміщень (за допомогою клапанного колектора).

Технічні характеристики:

 • Повітряний потік - 430 м³ / год при 200 Па.
 • Напруга - 230V (50 Hz)
 • Номінальна потужність вентилятора 85 W (при максимальному потоці 475 м³ / год)
 • Розміри: 390 × 443 × 200 мм, Ø з'єднання з повітроводами 80 або 125 (за допомогою адаптера), Ø з'єднання з вент. виходом 125 або 150 (за допомогою адаптера), для з'єднання з вент. виходом Ø160 окремо купується перехідник.
 • Комплект: Вентиляційний блок Healthbox 3.0, USB ключ-адаптер для підключення до Wi-Fi, 5 регулюючих клапанів з рамкою-фланцем для вент. решітки: кухня (CO2), ванна + туалет (H2O, VOC), туалет (VOC) і спальня (CO2) - 2 шт, 7 кришок / перехідників з Ø 125 > Ø 80, адаптер для підключення до вент. виходу Ø 150.
Ми встановимо систему "розумної" вентиляції з Healthbox як при будівництві або ремонті, так і у вже готовий, обжитий будинок або квартиру.

VILPE® - Тиха кухня

Тиха кухня Vilpe

VILPE® пропонує нове рішення для організації кухонної витяжки – підключення кухонної витяжки до покрівельного вентилятора VILPE®. Така система не тільки безшумна, а ще й ефективніша.

В системі тиха кухня, двигун з вентилятором монтується не у корпусі витяжці, а на верхньому кінці вентиляційного каналу - на даху. Прибираючи джерело шуму та вібрації з приміщення, це робить перебування на кухні більш комфортним та затишним. Двигун на даху дає можливість збільшення швидкості та сили витягування повітря, тобто більш ефективно бореться за чистоту повітря у приміщенні.

Переваги:

 • Об'єднаний простір. Тиха кухня (тиха кухонна витяжка) – ідеальне рішення для кухні, яке особливо підходить для об'єднаного простору (кухня-їдальня, кухня-вітальня, студія).
 • Тихе спілкування. Тепер вам ні що не заважатиме готувати та спілкуватися з близькими чи дивитися улюблену телепередачу.
 

Статті

 • Вентиляція і COVID-19

  Вентиляція і COVID-19

  Весна 2020 року видалася дуже незвичайною і тривожною. Весь Світ сидів удома, рятуючись від нової вірусної інфекції COVID-19. Це нова вірусна інфекція, навколо якої ходить багато чуток і домислів, і на жаль, поки що більше запитань, ніж відповідей. Однією з найбільш...
 • Як вентиляція допоможе захиститися від грипу та інших вірусних захворювань?

  Як вентиляція допоможе захиститися від грипу та інших вірусних захворювань?

  У зимовий період, коли в повітрі літає безліч інфекцій, люди масово хворіють на грип та інші вірусні захворювання, кожен думає про те, як знизити ймовірність зараження. У статті ми торкнемося лише тих заходів, які допоможуть очистити повітря в...
 • Алергія і захворювання пов'язані з поганою вентиляцією квартир

  Алергія і захворювання пов'язані з поганою вентиляцією квартир

  Практично у всіх житлових будинках радянської епохи, а також багатьох новобудовах, не дотримуються норми по вентиляції. Причина - масова установка пластикових вікон, які герметично «запечатують» приміщення і не забезпечують притоку свіжого повітря. При цьому...

Дихайте чистим
та здоровим повітрям!

відправте запитна розрахунок "розумної" системи вентиляції для Вашого будинку або квартири

Наші контакти Заявки залишені на сайті ми приймаємо 24/7, але дзвінки приймаються тільки в робочий час

Телефон:

+38(067) 915-14-08

Адреса:

м.Київ,
Голосіївський р-н,
вул. Казацька 118а

Залишились питання?Задайте їх нашому фахівцю!