virus 1

Весна 2020 року видалася дуже незвичайною і тривожною. Весь Світ сидів удома, рятуючись від нової вірусної інфекції COVID-19. Це нова вірусна інфекція, навколо якої ходить багато чуток і домислів, і на жаль, поки що більше запитань, ніж відповідей.

Однією з найбільш популярних тем для обговорення є шляхи зараження і передачі вірусу. Всесвітня організація охорони здоров'я розробила велику методичку з відповідями на популярні питання. Але в даній статті ми хочемо торкнутися одну з тем - коронавірус і система вентиляції приміщення.

ventilyaciya zashita ot virusa

У зимовий період, коли в повітрі літає безліч інфекцій, люди масово хворіють на грип та інші вірусні захворювання, кожен думає про те, як знизити ймовірність зараження.

У статті ми торкнемося лише тих заходів, які допоможуть очистити повітря в приміщенні й перешкоджати проникненню в нього вірусів. Ми зовсім не применшуємо важливості зміцнення імунітету і своєчасного лікування.

maxresdefault

Практично у всіх житлових будинках радянської епохи, а також багатьох новобудовах, не дотримуються норми по вентиляції. Причина - масова установка пластикових вікон, які герметично «запечатують» приміщення і не забезпечують притоку свіжого повітря. При цьому централізованої припливної вентиляції в більшості будинків не передбачено, тому якість повітря в приміщенні стрімко погіршується.

Наші контакти Заявки залишені на сайті ми приймаємо 24/7, але дзвінки приймаються тільки в робочий час

Телефон:

+38(067) 915-14-08

Адреса:

м.Київ,
Голосіївський р-н,
вул. Казацька 118а

Залишились питання?Задайте їх нашому фахівцю!