maxresdefault

Практично у всіх житлових будинках радянської епохи, а також багатьох новобудовах, не дотримуються норми по вентиляції. Причина - масова установка пластикових вікон, які герметично «запечатують» приміщення і не забезпечують притоку свіжого повітря. При цьому централізованої припливної вентиляції в більшості будинків не передбачено, тому якість повітря в приміщенні стрімко погіршується.

Мало хто знає, що за радянськими СНіПам, розробленим для тих бетонних багатоповерхівок, які дотепер густо населені в усіх містах нашої батьківщини, вентиляція приміщень передбачалася через природні пори й щілини в дерев'яних віконних рамах. А пластикові вікна буквально блокують передбачений канал доступу повітря.

В результаті відбуваються такі процеси:

  • Зниження вмісту кисню і зростання частки вуглекислого газу в повітрі приміщення
  • Через відсутність вентиляції відбувається підвищення вологості повітря, приміщення стає сирим, створюються оптимальні умови для появи грибка на стінах
  • Недолік вентиляції також дозволяє безперешкодно розмножуватися і переміщатися по повітрю мікроскопічним кліщам-сапрофагам.
  • Алергени, що знаходяться на будь-яких носіях на зразок постільної білизни або килимів, не виводяться з приміщення природним шляхом, а накопичуються.

komnatnyi vozduh

В результаті імунітет людини знаходиться під потрійним ударом. По-перше, через постійну задуху і нестачу кисню, кров недостатньо насичується цим життєво важливим газом, тому знижується імунітет. Наявність грибків і кліщів також створює постійне навантаження на імунітет. Тому у людей в «запечатаних наглухо» квартирах можна спостерігати:

  • Надзвичайно швидку стомлюваність.
  • Хворобливість: найменша застуда може розвинутися до повноцінної алергії
  • Алергічну чутливість. Коли імунітет постійно під тиском, найменший подразник призводить до алергії.
  • Якщо у вас спостерігається хронічний кашель, нехай і не дуже сильний, підвищена стомлюваність і постійне почуття втоми, - цілком може бути, що причина цих симптомів одна. Недолік якісної вентиляції.

Рішення є.

Установка "розумної" вентиляції на базі Healthbox 3.0 від компанії SMART VENT. Фахівці компанії швидко спроєктують й виконають монтаж "розумної" вентиляції як на етапі ремонту або будівництва, так і в уже готовому будинку або квартирі.

Наші контакти Заявки залишені на сайті ми приймаємо 24/7, але дзвінки приймаються тільки в робочий час

Телефон:

+38(067) 915-14-08

Адреса:

м.Київ,
Голосіївський р-н,
вул. Казацька 118а

Залишились питання?Задайте їх нашому фахівцю!