ventilyaciya zashita ot virusa

У зимовий період, коли в повітрі літає безліч інфекцій, люди масово хворіють на грип та інші вірусні захворювання, кожен думає про те, як знизити ймовірність зараження.

У статті ми торкнемося лише тих заходів, які допоможуть очистити повітря в приміщенні й перешкоджати проникненню в нього вірусів. Ми зовсім не применшуємо важливості зміцнення імунітету і своєчасного лікування.

Ідеальне середовище для поширення вірусів - сперте, сухе повітря. Для усунення вірусів потрібно, щоб приміщення регулярно провітрювати, повітря в ньому зволожує й очищає. Справитися з цим завданням допоможе припливна вентиляція і мийка повітря.

Знищення вірусів, занесених в приміщення

Дослідження вчених з Колумбійського університету показали, що сухе повітря забезпечує ідеальне середовище для поширення вірусів, в т.ч. вірусу грипу. Кожен раз, коли ми застуджені й чхаємо або кашляємо, ми випускаємо туман частинок з носа і рота. У вологому повітрі ці частинки можуть залишатися відносно великими та падати на підлогу. Але в сухому повітрі вони розбиваються на менші частинки - стають настільки малими, що можуть залишатися на плаву годинами або днями. В результаті цього взимку ми дихаємо коктейлем з мертвих клітин, слизу і вірусів всіх, хто недавно відвідував кімнату.

Змінюючи кислотність або концентрацію солі в клаптиках слизу, вологе повітря може деформувати поверхню вірусу, тим самим знищуючи зброю, яке дозволяє йому атакувати наші клітини. На противагу цьому, віруси в сухому повітрі можуть плавати навколо і залишатися активними годинами - поки їх не вдихнуть або не ковтнуть, дозволивши осісти на клітинах горла.

Виходячи з цього, повітря в приміщенні потрібно зволожувати. В опалювальний сезон повітря само по собі дуже сухе через велику різницю температур на вулиці й вдома. Оптимальний рівень вологості в приміщенні - 40-70%. Для досягнення цього рівня найкраще підходить система вентиляції c Healthbox.

Наші контакти Заявки залишені на сайті ми приймаємо 24/7, але дзвінки приймаються тільки в робочий час

Телефон:

+38(067) 915-14-08

Адреса:

м.Київ,
Голосіївський р-н,
вул. Казацька 118а

Залишились питання?Задайте їх нашому фахівцю!